Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. O nás
Vítejte na stránkách, kde se zabýváme 3D prostorem

Zabýváme se převážně 3D-tiskem a prodejem produktů s tím spojených (prodej filamentů), prodej příslušenství pro 3D-měření, a konstrukci 3D modelů od roku 2018.

 

 

   

 

 

Záměry stránek www.3d-creator.cz

-nabídnout lidem produkty a služby týkající se 3D prostoru za přijatelné ceny

-sjednotit vše kolem 3D prostoru na jedné stránce

-v další fázi bych chtěl rozšířit stránky o fórum, kde by bylo možné předávat si zkušenosti s 3D skenováním a 3D tiskem

 

Mé zkušenosti

Měření dílů pro převážně automobilový průmysl se věnuji více než 5let, vystudoval jsem střední průmyslovou školu strojní se zaměřením na počítačové technologie: konstrukce pomocí 2D a 3D softwarů.

Mé zkušenosti s 3D měřením začaly na 3 souřadnicovém stroji Zeiss Contura G2. Zkušenosti s měřením jsem prohloubil u distributora optických měřících skenerů GOM, kde jsem si vyzkoušel od měření až po servis, kalibraci zařízení atp. Dále jsem pracoval s měřícím ramenem, které kombinuje 3D skener s dotykovým snímačem - Hexagon Romer arm. Nyní pracuji s třísouřadnicovém stroji Hexagon se softwarem PC Dmis CAD.

 

Nakonec jsem se dostal i k tisku na 3D tiskárnách, takže nyní se snažím všechny moje schopnosti spojit a nabídnout užitečné produkty a služby k vaší spokojenosti ;-) 

 

Konstruktérské certifikáty: AutoCAD 2D a Inventor 3D (Autodesk).

Certifikáty pro měření a vyhodnocování ve 3D: GD-T "kótování" GOM -pokročilé školení u výrobce měřících zařízení (Německo)

 

Děkujeme Vám za váš zájem a těšíme se na případnou spolupráci.